Informace o nás

Naše rodinná firma se podlahářstvím zabývá od roku 1995. Za tu dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám stále a stále rádi vracejí, a to jak z důvodu kvalitně a levně provedené práce, tak i díky minimálnímu počtu nutných následných oprav či reklamací.

 

Pracujeme výhradně s kvalitními materiály s garancí záruky!

 

mezi naše spokojené zákazníky patří např. stavebni firmy městských částí města Brna, ale i řada soukromých osob. Při realizacích zakázek dbáme především na vysokou kvalitu odvedené práce a následnou maximální spokojenost našich zákazníků, což je pro nás hlavní prioritou. Zakázky realizujeme po celé České republice a spolupracujeme s řadou renomovaných společností.


Po domluvě se zákazníkem jsme schopni zajistit realizaci téměř jakékoliv výstavby či rekonstrukce bytu a rodinného domu, v rámci ostatních služeb, jako jsou rozvody elektřiny, vody, plynu, topení, dále můžeme zajistit potažení omýtek, malování, práce se sadrokartonem, výstavbu koupelen a bytových jader, zprostředkujeme dodání dveří, plastových oken a nábytku. Jsme schopni vám také zajistit např. systém zavlažování zahrad, zkrátka téměř vše, na co si jen vzpomenete.

 

 

Dodáváme materiál těchto značkových výrobců podlah:

Láminátové podlahy – EGGER, QUICK STEP

Dřevěné podlahy – WEITZER PARKETT,

Masivní Podlahy a mozaiky – BK-PARKET

Vinylové podlahy – DESIGN LINE, Thermofix

PVC – Armstrong, Fatra

Korkové podlahy -

Novinka: Doporučujeme materiál dodávaný firmou EGGER, která působí na českém trhu již velmi dlouhou dobu. Nabízí novinku v oblasti podlahových desek - EUROSTRAND. Dále doporučujeme moderní typ podlahy - vinylová - dodávána v pásech či čtvercích, u níž doporučujeme českého výrobce THERMOFIX nebo německého výrobce DESIGN LINE
 

Našim zákazníkům nabízíme výběr ze širokého spektra materiálů u našich partnerských prodejců (velkoobchodů) pro podlaháře. Naleznete zde vše, co potřebujete, a to za velmi příznivé ceny. Můžete vybírat z tisíce nejrůznějších vzorů a barev.

Supellex
Podlahy Vašín 

BK parket

Kontakt

Podlahy - Antonín a Radovan Kadlecovi

podlahy-kadlec@seznam.cz

Antonín Kadlec
Slaměníkova 324/5
61400 Brno
IČ: 62082027

Radovan Kadlec
Třískalova 353/7
63800 Brno Lesná
IČ: 71932763

Antonín Kadlec
Tel. 604 446 995

Radovan Kadlec
Tel: 775 643 047

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode